Instalujeme inovativní tepelná čerpadla Viessmann

Spolehlivé, kompaktní a ekologické jako nikdy dříve – pomocí nové inovativní techniky tepelných čerpadel od firmy Viessmann se dá okolní teplo velmi účinně využít k vytápění a chlazení.

Monobloková čerpadla

Nová monobloková tepelná čerpadla Vitocal 150-A s výstupní teplotou až 70 °C jsou ideální pro modernizaci.

Splitová čerpadla

Nová tepelná čerpadla vzduch/voda Vitocal 222-S ve splitovém provedení s výstupní teplotou až 60 °C se doporučují zejména pro energeticky úspornou novostavbu.

Služby

Jaké jsounaše výhody oproti konkurenci?

Je pro nás důležité, abyste byli s našimi službami nadmíru spokojení. Proto se snažíme vždy držet krok před konkurencí a to tak, že vy dostanete prvotřídní služby a my spokojeného zákazníka.

Montujeme různé typy čerpadel výrobce Viessmann.
Zrealizujeme celý otopný systém.
Pomůžeme vám získat dotace.
Poskytujeme průběžný servis.
Používáme inovativní technologie.
Naše výhoda

Cílíme na maximální účinnost a dlouhodobé úspory

Zajišťujeme vám energetickou soběstačnost během vytápění domácnosti a ohřevu vody. Přesně proto si u nás můžete objednat dodávku a montáž tepelných čerpadel Viessmann. Postavíme vám kompletní systém na míru, a to včetně rozvodů, podlahového vytápění, tepelné izolace i finálního zalití podlahy anhydritovými nebo cementovými potěry.

Pomocí elektronické platformy se obsluhuje kompletní energetický systém jednoduše, spolehlivě a rychle. Nová platforma spojuje všechny přístroje a elektronické aplikace do jediného energetického řešení.

Monobloková čerpadla

Spolehlivá, kompaktní a šetrnější k životnímu prostředí než kdykoli předtím – nová inovativní technika tepelných čerpadel Viessmann Vitocal 15X-A / 25X-A využívá energii prostředí pro vytápění a chlazení obzvlášť efektivně.

S průtokovou teplotou až 70 °C bylo čerpadlo Vitocal 150-A vyvinuto speciálně pro modernizační projekty. Stávající radiátory lze používat i nadále. Podlahové vytápění není nezbytné. Vysoká energetická účinnost, pohodlné ovládání prostřednictvím aplikace, udržitelný provoz a atraktivní design – to vše jsou přesvědčivé vlastnosti.

Splitová čerpadla

Spolehlivá, kompaktní a šetrnější k životnímu prostředí než kdykoli předtím – nová inovativní technika tepelných čerpadel Viessmann využívá energii prostředí pro vytápění a chlazení obzvlášť efektivně.

Nová řada splitových tepelných čerpadel Vitocal 222-S s teplotou průtoku až 60 °C se doporučuje zejména pro energeticky úsporné novostavby. Vysoká energetická účinnost, pohodlné ovládání prostřednictvím aplikace, udržitelný provoz a atraktivní design jsou přesvědčivé vlastnosti.

Postup realizace

Jak probíhá spolupráce s námi.

Zavolejte nám

Spojte se s námi telefonicky a řekněte nám, kdy se chcete sejít.

Vše probereme osobně

Sejdeme se na domluveném místě a vyslechneme si vaše přání.

Prohlédneme si místo realizace

Přijedeme k vám probrat detaily realizace.

Sepíšeme smlouvu

Vypracujeme cenovou nabídku, navrhneme termín a předložíme návrh smlouvy.

Postavíme vám vysněný domov

Ve smluveném termínu vybudujeme kvalitní domov. Po celou dobu realizace vám budeme nablízku.

Udělejte první krok k novému životu!

Zavolejte nám na telefon a domluvte si s námi osobní schůzku.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.