Měníme vaše sny ve skutečnost

Jsme hrdí na fakt, že naše stavební firma STAVOŠI s.r.o. z Rožnova pod Radhoštěm buduje stavby i dřevostavby podle nejmodernějších požadavků.

Výhody

Proč byste si měli vybrat právě nás?

Klademe maximální důraz na kvalitu, ekologické smýšlení a dlouhodobé úspory energií. Baví nás realizace a návrh nestandardních řešení staveb a konstrukcí ve spolupráci s projektanty a architekty. Nejčastěji stavíme cihlové a dřevěné stavby, ale velkou náplní naší práce je také montáž vnitřních technologií, čerpání betonu a litých směsí.

Tepelná čerpadla

Navrhneme vám systém vytápění na míru a následně zrealizujeme včetně pokládky tepelné izolace, podlahového topení a finálního zalití anhydritovým nebo cementovým litým potěrem.

Rekuperace

Zdravé vnitřní klima se dá v moderních domácnostech zajistit ekonomicky pouze řízeným větráním s rekuperací. Úspora energie za oddálení topné sezóny je spíše příjemným bonusem.

Podlahové vytápění

Realizace teplovodního podlahového topení patří k nejlepším krokům, které můžete podniknout. Moderní systém je účinný, úsporný a ekologický. Výhodou je možnost napojit více druhů zdrojů tepla.

Postup realizace

Jak probíhá spolupráce s námi.

Zavolejte nám

Spojte se s námi telefonicky a řekněte nám, kdy se chcete sejít.

Vše probereme osobně

Sejdeme se na domluveném místě a vyslechneme si vaše přání.

Prohlédneme si místo realizace

Přijedeme k vám probrat detaily realizace.

Sepíšeme smlouvu

Vypracujeme cenovou nabídku, navrhneme termín a předložíme návrh smlouvy.

Postavíme vám vysněný domov

Ve smluveném termínu vybudujeme kvalitní domov. Po celou dobu realizace vám budeme nablízku.

Reference

Prohlédněte si námi už realizované projekty!

Zajímá vás, jakou práci odvádíme? Zde se můžete podívat na výběr toho, co už máme za sebou.

Udělejte první krok k novému životu!

Zavolejte nám na telefon a domluvte si s námi osobní schůzku.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.