Krůček od nového domova

Baví nás realizace rámových dřevostaveb a zděných domů. Jsme zastánci kvality, ekologie a osobního přístupu ke klientům.

Zděné stavby

Nezalekneme se žádného typu cihelných, pórobetonových ani železobetonových monolitických konstrukcí.

Dřevostavby

Specializujeme se na difúzně otevřené dřevostavby s použitím rámového systému STEICO.

Služby

Jaké jsounaše výhody oproti konkurenci?

Je pro nás důležité, abyste byli s našimi službami nadmíru spokojení. Proto se snažíme vždy držet krok před konkurencí a to tak, že vy dostanete prvotřídní služby a my spokojeného zákazníka.

Budujeme moderní domy na klíč.
Zvládáme plnit sebesložitější detaily.
Používáme přírodní materiály.
Instalujeme obnovitelné zdroje energií.
Přizpůsobíme se vašim přáním.
Vyřídíme dotaci na obnovitelné zdroje a kotle.
Naše výhoda

Jsme jediná firma, kterou budete potřebovat

Zapomeňte na shánění několika různých firem. Náš tým ze STAVOŠI s.r.o. si hravě poradí se všemi činnostmi potřebnými pro vybudování kvalitního domova. Realizujeme především zděné stavby a dřevostavby. Můžeme nabídnout realizace s různými fázemi dokončení stavby dle finančních možností a požadavků klienta.

Rádi vám však zajistíme i dílčí části stavby jako základové desky, zateplení fasád, dřevěné terasy, pergoly a fasády, instalace tepelných čerpadel, rekuperací, podlahového vytápění, vnitřních rozvodů ZTI apod.

Zděné stavby

Máme zkušenosti se všemi typy zděných systémů a realizací železobetonových monolitických konstrukcí do systémového bednění, jako jsou např. pohledové stropy nebo venkovní opěrné stěny.

Naší výhodou je, že máme mnoho zkušeností se stavbou domů na klíč. Proto při realizaci hrubé stavby uvažujeme nad detaily v konečné fázi stavby domu a můžete s námi řešit navazující práce i v případě, že je nebudeme dodávat my. Nestane se vám pak, že bude chybět odpad pro kondenzát rekuperace, přípojka vody pro americkou lednici nebo kabeláž pro ozvučení venkovní terasy.

Dřevostavby

Specializujeme se na systém rámových dřevostaveb prováděných především ze systému STEICO, který nabízí ucelený systém všech součástí kvalitně provedené dřevostavby, precizně zpracované konstrukční detaily pro stavitele i projektanty a certifikované skladby jak z protipožárního, tak tepelně technického hlediska.

Všechny tyto aspekty usnadňují kvalitní realizaci bez poruch a zajistí vám klidné a bezstarostné užívání vašeho domu.

Zabýváme se také realizací pouze dílčích částí, jako jsou dřevěné fasády nebo terasy. Rádi se pustíme do netradičních řešení architektů, které pro nás nejsou překážkou, ale výzvou.

Postup realizace

Jak probíhá spolupráce s námi.

Zavolejte nám

Spojte se s námi telefonicky a řekněte nám, kdy se chcete sejít.

Vše probereme osobně

Sejdeme se na domluveném místě a vyslechneme si vaše přání.

Prohlédneme si místo realizace

Přijedeme k vám probrat detaily realizace.

Sepíšeme smlouvu

Vypracujeme cenovou nabídku, navrhneme termín a předložíme návrh smlouvy.

Postavíme vám vysněný domov

Ve smluveném termínu vybudujeme kvalitní domov. Po celou dobu realizace vám budeme nablízku.

Udělejte první krok k novému životu!

Zavolejte nám na telefon a domluvte si s námi osobní schůzku.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.